Fåtöljer Ny-Louis XVI

Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI
Fåtöljer Ny-Louis XVI

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Ny-Louis XVI, skuren dekor, förgylld, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, ytskador

604394

2019-01-08