Nils Fougstedt lampetter Svenskt tenn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FOUGSTEDT, lampetter, 1 par, tenn, för Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1927, Art Deco, detaljer i mässing, höjd ca 23 cm

Stötskador, slitage

604396

2019-01-09