Etagebord senempire

Etagebord senempire
Etagebord senempire
Etagebord senempire
Etagebord senempire
Etagebord senempire
Etagebord senempire
Etagebord senempire
Etagebord senempire

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETAGEBORD, 2 st, snarlika, 1800-talets andra hälft fanerade med valnöt, svarvade pelare, låda i sarg, på hjul, höjd ca 76, 51x34 cm

Ostadiga, slitage

604397

2019-01-08