Pär Lindblad blandteknik

Pär Lindblad blandteknik
Pär Lindblad blandteknik
Pär Lindblad blandteknik
Pär Lindblad blandteknik
Pär Lindblad blandteknik
Pär Lindblad blandteknik

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PÄR LINDBLAD (1907-1981): "Fönstret", signerad och daterad Pär L -59, blandteknik på papper, ca 10x8 cm

604399

2019-01-08