Stolar Danmark

Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, Farstrup, Danmark, 1960-tal, teak vid rygg samt stomme i bok, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, senare betsade samt senare monterade skruvar vid sits, omärkta

604400

2019-01-08