Stolar Danmark
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, Farstrup, Danmark, 1960-tal, teak vid rygg samt stomme i bok, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, senare betsade samt senare monterade skruvar vid sits, omärkta
604400
2019-01-08