Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, CG Hallberg, 1950, invändigt förgyllda, höjd ca 3,5, diameter ca 6,5 cm, vikt ca 228 g
Bruksslitage
604401
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här