Punschmuggar i silver

Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver

Såld för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, CG Hallberg, 1950, invändigt förgyllda, höjd ca 3,5, diameter ca 6,5 cm, vikt ca 228 g

Bruksslitage

604401

2019-01-08