Stig Lindberg vas

Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, fajans, polykrom dekor av blommor, signerad Gustavsbergs Studiohand 140.F.10, höjd 21,5 cm

Krackeleringar

604404

2019-01-08