Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOCKURNOR, 1 par, Kina, troligen 1800-tal, porslin, höjd ca 27 cm
Ett lock med skada, nagg
604406
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här