Lockurnor Kina

Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, Kina, troligen 1800-tal, porslin, höjd ca 27 cm

Ett lock med skada, nagg

604406

2019-01-08