Byrå Regency

Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency
Byrå Regency

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, Regency, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 92, 91x55 cm

Ytskador, repor, lös listdel medföljer, senare lås

604409

2019-01-08