Lars Erik Lindell oljemålning

Lars Erik Lindell oljemålning
Lars Erik Lindell oljemålning
Lars Erik Lindell oljemålning
Lars Erik Lindell oljemålning
Lars Erik Lindell oljemålning
Lars Erik Lindell oljemålning

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ERIK LINDELL (född 1933): Blåsippor, signerad Lars Erik Lindell, olja på pannå, ca 45x88 cm

604410

2019-01-08