Olle Tandberg oljemålning

Olle Tandberg oljemålning
Olle Tandberg oljemålning
Olle Tandberg oljemålning
Olle Tandberg oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLLE TANDBERG (1885-1952): Motiv från Djurgården, signerad och daterad Olle Tandberg 1925, olja på pannå, ca 25x30 cm

604411

2019-01-08