Birger Birger-Ericson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Strandmotiv, signerad Birger, olja på pannå, ca 36x55 cm

604412

2019-01-08