Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Strandmotiv, signerad Birger, olja på pannå, ca 36x55 cm
604412
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här