Bojan Kina 1800-tal

Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, kangxistil, dekor av körsbärsblom i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd 30 cm

Mynning med nagg

604415

2019-01-08