Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, kangxistil, dekor av körsbärsblom i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd 30 cm
Mynning med nagg
604415
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här