Mikael Röhr fotografi

Mikael Röhr fotografi
Mikael Röhr fotografi
Mikael Röhr fotografi
Mikael Röhr fotografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MIKAEL RÖHR (född 1946): "Little Richard", signerad, daterad och numrerad Mikael Röhr -75, fotografi utskrivet med k-bläck, motivyta 35x24,5 cm

604418

2019-01-09