Skrivuppsats Kåge

Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge
Skrivuppsats Kåge

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE, skrivuppsats, 7 dlr, Gustavsberg, dekor i blått, undertill märkta Kåge 1919, bestående av tulpanvas med insats, ljusstakar, 1 par, pennställ, 2+1, bläckhorn med lock och insats, vasens höjd ca 15 cm

Lock med lagning, krackeleringar

604419

2019-01-08