Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ISABELLA WRANGEL (1911-1975): Stad, signerad och daterad Isabella Wrangel, olja på duk, 72 x 92 cm.
UTSTÄLLD
Nordiska konstförbundet, Svenska sektionen, Göteborg 1957
604420
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här