Isabella Wrangel oljemålning

Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ISABELLA WRANGEL (1911-1975): Stad, signerad och daterad Isabella Wrangel, olja på duk, 72 x 92 cm.

UTSTÄLLD
Nordiska konstförbundet, Svenska sektionen, Göteborg 1957

604420

2019-01-08