Leporelleoalbum erotica 1920-tal

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEPORELLEOALBUM, innehållande 60 st fotografier, bla. japanska, erotica, 1920-tal

Slitage

604425

2019-01-08