Sam Larsson vilfåtölj
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAM LARSSON, vilfåtölj Fenix, förkromad stomme, bärväv i Ironside-textil, lös dyna med djuphäftad klädsel i brunt skinn, ställbar, 1970-tal, Dux,
Bruksslitage, nackkudde saknas, någon ringa skada
604428
2019-01-10