Sam Larsson vilfåtölj

Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj
Sam Larsson vilfåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAM LARSSON, vilfåtölj Fenix, förkromad stomme, bärväv i Ironside-textil, lös dyna med djuphäftad klädsel i brunt skinn, ställbar, 1970-tal, Dux,

Bruksslitage, nackkudde saknas, någon ringa skada

604428

2019-01-10