Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1970-tal, ram med infällda spegelglas, höjd ca 151x60 cm
Bruksslitage
604430
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här