Spegel 1970-tal

Spegel 1970-tal
Spegel 1970-tal
Spegel 1970-tal
Spegel 1970-tal
Spegel 1970-tal
Spegel 1970-tal

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1970-tal, ram med infällda spegelglas, höjd ca 151x60 cm

Bruksslitage

604430

2019-01-08