Golvlampa OMI Danmark

Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark
Golvlampa OMI Danmark

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, OMI Danmark, 1900-talets slut, mässing, höjd 182, djup 165 cm, reglerbar teleskoparm

Bruksslitage

604436

2019-01-08