Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, OMI Danmark, 1900-talets slut, mässing, höjd 182, djup 165 cm, reglerbar teleskoparm
Bruksslitage
604436
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här