Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
C.G HALLBERG, skål på fot, nysilver, 1900-talets första hälft, art deco, skål i rökfärgat glas, höjd 31, diameter 29 cm
Två pelare lösa, slitage
604441
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här