C.G Hallberg skål på fot med uppsatsskål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

C.G HALLBERG, skål på fot, nysilver, 1900-talets första hälft, art deco, skål i rökfärgat glas, höjd 31, diameter 29 cm

Två pelare lösa, slitage

604441

2019-01-09