Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, 3 par, 1950/60-tal, böjbara armar, mässing samt plåt, längd ca 41 cm
Brukssltiage, bucklor samt mindre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
604442
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här