Vägglampor 1960-tal

Vägglampor 1960-tal
Vägglampor 1960-tal
Vägglampor 1960-tal
Vägglampor 1960-tal
Vägglampor 1960-tal
Vägglampor 1960-tal

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 3 par, 1950/60-tal, böjbara armar, mässing samt plåt, längd ca 41 cm

Brukssltiage, bucklor samt mindre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

604442

2019-01-09