Snurrstol 1900-talets mitt

Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt
Snurrstol 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNURRSTOL, 1900-talets mitt, formpressad sits i plast, klädd i imitationsskinn, underede i metall, reglerbar sitthöjd fr ca 56 cm

Bruksslitage

604444

2019-01-09