Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
SNURRSTOL, 1900-talets mitt, formpressad sits i plast, klädd i imitationsskinn, underede i metall, reglerbar sitthöjd fr ca 56 cm
Bruksslitage
604444
2019-01-09