Rolex armbandsur 18 k guld med diamanter

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

48 000 SEK

ROLEX, Oyster Perpetual, armbandsur, 18 k vitguld med briljanter, 1980-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 6913, serienr. 6053955, armband original refnr. 8570, viklås original, diameter 26 mm, vikt 63 g

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Länk med kraftigt slitage, diamantkrans ej original

604449

2019-01-09