Bosselman litografi 1800-tal

Bosselman litografi 1800-tal
Bosselman litografi 1800-tal
Bosselman litografi 1800-tal
Bosselman litografi 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

LITOGRAFI, handkolorerad, 1800-talets mitt, "La Jolie Suédoise", graverad av Bosselman, ca 34 x 25 cm

604460

2019-01-17