Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
LITOGRAFI, handkolorerad, 1800-talets mitt, "La Jolie Suédoise", graverad av Bosselman, ca 34 x 25 cm
604460
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här