Erik Birger Gustavsson oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK BIRGER GUSTAVSSON (1913-2005): Blomsterstilleben, signerad och daterad Erik B. Gustavsson -43, olja på duk, ca 61x73 cm

604461

2019-01-09