Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets början, bemålat, blomdekor, höjd 70, 55x40 cm
Ytskador,
604463
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här