Satsbord 3 dlr

Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets början, bemålat, blomdekor, höjd 70, 55x40 cm

Ytskador,

604463

2019-01-09