Hylla 1800-talets slut

Hylla 1800-talets slut
Hylla 1800-talets slut
Hylla 1800-talets slut
Hylla 1800-talets slut
Hylla 1800-talets slut
Hylla 1800-talets slut

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATENNIEN, 1800-talets slut, betsad björk, svarvade pelare, höjd ca 124, 53x32 cm

Smärre slitage

604464

2019-01-09