Barnvagn 1800-tal

Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGN, 1800-talets slut, rotting och smide, vitmålad, klädd i grön vaxad duk, längd ca 125 cm

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage, färgbortfall, sufflett saknas

604465

2019-01-09