Handspegel Svenskt Tenn

Handspegel Svenskt Tenn
Handspegel Svenskt Tenn
Handspegel Svenskt Tenn
Handspegel Svenskt Tenn
Handspegel Svenskt Tenn
Handspegel Svenskt Tenn

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESTRID ERICSSON, handspegel, 1930-tal, Firma Svenskt Tenn, Estrid Ericsson, handtag med dekor av mässing, längd 22 cm

Slitage

604469

2019-01-09