Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, samt signerad och daterad a tergo -2010, olja på duk, ca 82x55 cm
Oramad
604470
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här