Nadezda Streltsova oljemålning

Såld för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, samt signerad och daterad a tergo -2010, olja på duk, ca 82x55 cm

Oramad

604470

2019-01-09