Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Pion", stilleben, signerad och daterad a tergo -10, olja på duk, ca 54x73 cm
oramad
604472
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här