Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Pion", stilleben, signerad och daterad a tergo -10, olja på duk, ca 54x73 cm

oramad

604472

2019-01-09