Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN KANDELL, stolar, 5 st, 1960-tal, ek, sits i naturfärgat skinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, sitsar med fläckar, märken, patina
604476
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här