Stolar med lädersits design John Kandell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN KANDELL, stolar, 5 st, 1960-tal, ek, sits i naturfärgat skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, sitsar med fläckar, märken, patina

604476

2019-01-15