Byrå i teak

Byrå i teak
Byrå i teak
Byrå i teak
Byrå i teak
Byrå i teak
Byrå i teak
Byrå i teak
Byrå i teak

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, troligen Danmark, 1950/60-tal, teak, 5 lådor, höjd ca 88. bredd ca 76, djup ca 42 cm

Lättare bruksslitage

604477

2019-01-16