Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, troligen Danmark, 1950/60-tal, teak, 5 lådor, höjd ca 88. bredd ca 76, djup ca 42 cm
Lättare bruksslitage
604477
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här