Sängram 1960-tal

Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal
Sängram 1960-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

SÄNG, 1960-tal, troligen Danmark, ek och valnöt, med integrerat utdragbart bord, bäddmått ca 202 x 85 cm

Bruksslitage, repor

604479

2019-01-17