Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
SÄNG, 1960-tal, troligen Danmark, ek och valnöt, med integrerat utdragbart bord, bäddmått ca 202 x 85 cm
Bruksslitage, repor
604479
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här