Sängar design Carl Malmsten

Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten
Sängar design Carl Malmsten

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Maj", sängar, 1 par, 1900-talets mitt, vitlackerad furu, brännmärkta CM, bäddmått ca 200x90 cm vardera

Avskavd färg, repor, bruksslitage

604487

2019-01-17