Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Maj", sängar, 1 par, 1900-talets mitt, vitlackerad furu, brännmärkta CM, bäddmått ca 200x90 cm vardera
Avskavd färg, repor, bruksslitage
604487
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här