Poul Volther serveringsvagn

Poul Volther serveringsvagn
Poul Volther serveringsvagn
Poul Volther serveringsvagn
Poul Volther serveringsvagn
Poul Volther serveringsvagn
Poul Volther serveringsvagn
Poul Volther serveringsvagn
Poul Volther serveringsvagn

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POUL VOLTHER, serveringsvagn, massiv betsad bok samt teakfaner, hjul, 1950-/60-tal, Gemla, höjd ca 62, 74x49 cm

Bruksslitage, torrt gummi i hjultrissorna

604505

2019-01-10