Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
POUL VOLTHER, serveringsvagn, massiv betsad bok samt teakfaner, hjul, 1950-/60-tal, Gemla, höjd ca 62, 74x49 cm
Bruksslitage, torrt gummi i hjultrissorna
604505
2019-01-10