Stege av furu

Stege av furu
Stege av furu
Stege av furu
Stege av furu
Stege av furu
Stege av furu

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEGE, 1900-talets första hälft, delvis bemålad furu, höjd ca 195 cm

Slitage, färgen kraftigt nött

604508

2019-01-09