Slevar silver 1800-tal

Slevar silver 1800-tal
Slevar silver 1800-tal
Slevar silver 1800-tal
Slevar silver 1800-tal
Slevar silver 1800-tal
Slevar silver 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SLEVAR, 4 st, silver, en Olof Hellbom, Stockholm 1812, en Erich Albrecht Körsner, Falun 1831, en Petrus Strömberg, Mariestad 1835, en med otydliga stämplar, samtliga med träskaft, längd ca 40-44 cm

Slitage, bucklor, en med inskription

604509

2019-01-12