Yngve Ekstrom fåtölj

Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj
Yngve Ekstrom fåtölj

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, modell Ruster, stomme i massiv teak, fast klädsel i ylle, knapphäftad rygg, 1950-tal, Swedese, höjd ca 97, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage, märken/repor, nackkudde saknas

604510

2019-01-10