Yngve Ekstrom fåtölj
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, modell Ruster, stomme i massiv teak, fast klädsel i ylle, knapphäftad rygg, 1950-tal, Swedese, höjd ca 97, sitthöjd 36 cm
Bruksslitage, märken/repor, nackkudde saknas
604510
2019-01-10