Koffert 1900-talets början

Koffert 1900-talets början
Koffert 1900-talets början
Koffert 1900-talets början
Koffert 1900-talets början
Koffert 1900-talets början
Koffert 1900-talets början
Koffert 1900-talets början
Koffert 1900-talets början

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERT, fur och spån, 1920-/30-tal, svagt välvt lock, höjd 56, längd 74 cm

Slitage, rost

604511

2019-01-09