Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Maria Magdalena, 1700/1800-tal, olja på duk, sannolikt beskuren, ca 45x55 cm

Krackelyr, ett djupt skrapmärke

604514

2019-01-09