Slevar silver

Slevar silver
Slevar silver
Slevar silver
Slevar silver
Slevar silver
Slevar silver

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLEVAR, 2+1 st, silver, varav en London 1827, en stämplad Jane Stevenson, en Hermansson &Co, Stockholm 1837, förgylld, längd 35-38 cm

Smärre slitage

604515

2019-01-11