Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Gumma på balkong, 1900-talets slut, signerad, olja på duk, ca 54x45 cm
604517
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här