Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Gumma på balkong, 1900-talets slut, signerad, olja på duk, ca 54x45 cm

604517

2019-01-09