Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Människor runt lägereld, 1900-talets mitt, olja på duk, 63x126

Reva i duken

604521

2019-01-09