Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ETUI, silver och förgyllt silver, svenska importstämplar, dekor med safir, räfflad yta, invändigt förgylld, höjd 1,5 cm, 13x8,5 cm, total vikt ca 222 g
Invändig gravyr, smärre slitage
604522
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här