Etui förgyllt silver

Etui förgyllt silver
Etui förgyllt silver
Etui förgyllt silver
Etui förgyllt silver
Etui förgyllt silver
Etui förgyllt silver
Etui förgyllt silver
Etui förgyllt silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETUI, silver och förgyllt silver, svenska importstämplar, dekor med safir, räfflad yta, invändigt förgylld, höjd 1,5 cm, 13x8,5 cm, total vikt ca 222 g

Invändig gravyr, smärre slitage

604522

2019-01-10